Szvoboda Bence a királykategóriában!
Írta: balatonbereny.hu
Megjelent: 2012. július 13. Péntek, 04:47
"Újabb lehetőséget kapott Szvoboda Bence, hogy a motokrossz világbajnokságon bizonyítsa rátermettségét. A HTS Team közreműködésével a Scott Racing Team színeiben indulhat, akárcsak tavaly, de ezúttal MX1-ben, a királykategóriában." - értesült az mxonline.hu. A balatonberényi versenyző az augusztus 5-i Cseh Nagydíjon áll rajthoz először az MX1-esek között.
![]() |
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
