XX. Jubileumi Királyi Szakácsverseny
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. augusztus 04. Szombat, 14:31
Tegnap kezdődött és holnapig tart, a XX. Jubileumi Királyi Szakácsverseny Nagyszakácsiban. Ma délelőtt a megnyitó ünnepségen jártam. Sajnos nagyon kevesen voltak a vendégek. És hát a korábban megszokottól elmaradt a versengő csapatok száma is. Bár erről pontos információval nem rendelkezem. A programok itt elérhetőek!
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355