„Edzőtáborban” a kicsik! :-)
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. augusztus 21. Kedd, 12:10
Azt ugye már nem írhatom, hogy ovisok ... évnyitó sem volt tehát még nem is iskolások ... maradjanak tehát a jövő reménységei! Azt hiszem ez a jelző nekik, szüleiknek, nevelőiknek és minden sportot szerető marcalinak megfelelő! Ma és holnap a tesi tagozatra felvett kicsik ismerkednek a Mikszáth sulival, és nevelőikkel. Az elsősök tanítója Tanai Gyuláné és Pék Evelin tanárnő lesz.
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355