Edzésbe állt a kadett és junior kosárcsapat is…
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. augusztus 22. Szerda, 20:19
Ma kora este a Sportcsarnokban kerestem meg a Marcali VSZSE junior és kadett korú kosárlabda csapatát. Laczó Timi tanítványai megkezdték a felkészülést, most még hiányos a csapat többen külföldön vannak. Szeptembertől már mindenki rendelkezésre áll. A bajnokság csak októberben kezdődik, ők tehát még időben vannak. Timi elmondta, mind a két korosztályban megvan már a csapat.
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
