Véget ért a Marcali VSZSE junior kézilabda csapatának alapozása …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. augusztus 30. Csütörtök, 14:21
Ma délelőtt egy „levezető" edzéssel ért véget, a július végén megkezdett alapozás, a Marcali VSZSE junior kézilabdás lányainak. Napi két edzéssel, egy nagyon kemény fizikai felkészítésen vettek részt a lányok. Hétfőtől már „csak" napi egy edzésük lesz, hiszen kezdődik az iskola. Balogh Bea a csapat edzője elmondta: mostantól a labdáé a főszerep az edzésmunkában. A junior bajnokság kezdete szeptember 16. A Fekete Gólyákkal mérkőzünk a Nemzeti Bajnokság I/B osztályában, Szekszárdon. A bajnoki fordulót megelőzi egy hazai mérkőzés a Junior Kupában, a Mohács TE csapata ellen, szeptember 11 -én.
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
