Tanévnyitó Sávolyon ...
Írta: Pálfi Lászlóné Ibolya
Megjelent: 2012. szeptember 03. Hétfő, 11:31
Ma reggel nyolc órakor a Sávolyi Általános Iskola tanulói tanévnyitó ünnepségre gyülekeztek. A gyerekek, a szülők és a pedagógusok rövid ünnepi műsort hallgattak meg. Köszöntötték az első osztályosokat és ajándékkal tették emlékezetesebbé az iskola kezdést a számukra. Törőné Gelencsér Ildikó intézményvezető megnyitotta a tanévet és mindenkinek jó tanulást és eredményes munkát kívánt.
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-09-03-11-31{/gallery}
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355