Nem maradt el a túra …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2011. május 16. Hétfő, 12:51
Vasárnap az időjárás lenére megtartották a túrát a gyótai erdőben. A létszámról ne beszéljünk …
Legközelebb júniusban, a most bejárt útvonalon megismétlik a kirándulást, mondta el Nyemcsok Tamás, a Duna – Dráva Nemzeti Park munkatársa. Köszönöm a képeket Simon Józsefnek!
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355