Ággyal ütközött egy autó az M0-ás körgyűrűn
Írta: mti
Megjelent: 2012. szeptember 21. Péntek, 04:22
Budapest, 2012. szeptember 20., csütörtök (MTI) - Ággyal ütközött egy személyautó csütörtök délután az M0-s autópályán Szigetszentmiklósnál, személyi sérülés nem történt - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) kommunikációs szolgálata az MTI-vel.
A bútor a baleset szenvedett járművel szemközti irányban, a másik pályatesten haladó autó tetejéről esett le. A csak anyagi kárral járó baleset miatti félpályás útlezárás négy-öt kilométeres torlódást okozott a délutáni csúcsforgalomban.
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355