Újabb szoborrongálás Somogyban
Írta: police.hu
Megjelent: 2012. október 03. Szerda, 11:19
Ezúttal Siófokon öntöttek le egy szobrot, a rendőrség eljárást indított.
Ma délelőtt 9:30 órakor kapta a bejelentést a Siófoki Rendőrkapitányság ügyelete, hogy az elmúlt éjszaka folyamán ismeretlen tettes fehér színű zománcfestékkel leöntötte a Siófok, Végh Ignác téren található Károlyi Mihály-szobrot. A Siófoki Rendőrkapitányság rongálás gyanúja miatt eljárást indított.
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355