Aranygyűrűs tűzoltó a vörsi polgármester
Írta: n-Joy
Megjelent: 2011. május 19. Csütörtök, 17:53
Kiemelkedő szakmai munkája elismeréséül a Magyar Köztársaság címerével ékesített aranygyűrűt adományozott Farkas László vörsi polgármesternek Pintér Sándor belügyminiszter. Az elismerést tűzoltói tevékenységével érdemelte ki. Farkas László elmondta: büszke arra, hogy már 51 éve önkéntes tűzoltó Vörsön. Azóta is aktívan éli és képviseli a tűzoltóéletet. Őrzi és segíti a tűzoltóemlékek, hagyományok ápolását is. Elnöke a Somogy Megyei Tűzoltó Szövetségnek, most már negyedik ciklusban, és ugyancsak ennyi ideje elnökségi tagja a Magyar Tűzoltó Szövetségnek, ahol a felügyelő bizottság elnökévé is választották.
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355