Fő tartalom átugrása

Jövő héten indulhat a fűtési szezon!

Írta: koponyeg.hu
Megjelent: 2012. október 06. Szombat, 03:26

koponyeg_oszSzombat reggelre párássá válik a levegő, ködfoltok is kialakulhatnak. Napközben a napsütés hatására megszűnik a párásság, és igazi kiránduló idő alakul ki. 20 és 25 fokos kellemes meleg várható. Vasárnap északnyugat felől fokozatosan megvastagszik a felhőzet és egyre többfelé várható eső, zápor, egy-egy zivatar (főleg délen). Hidegfront érkezik, az északnyugati szél megerősödik, néhol viharossá fokozódik. Megkezdődik a lehűlés. Hétfőn eleinte erős lesz a szél, majd mérséklődik a légmozgás. Szórványosan fordulhatnak elő záporok. Már csak 12 és 17 fok közé melegedhet a levegő. Keddtől hideg reggelekre van kilátás, sokfelé talajmenti faggyal, sőt néhol már 2 méteres magasságban is fagyhat. A nappalok is hűvösek lesznek, kezdődik a fűtési szezon!


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb