Készülnek a holnapi meccsre a serdülő lányok …
Holnap 11 órakor a Mohácsot fogadja a VSZSE serülő csapata a kézilabda OSB 6. fordulójában. Ma kora délután az edzésükön kerestem fel a lányokat. Csapatunknak eddig két győzelme és három veresége van a bajnokságban, ellenfelünk eddig hibátlan. Az új serdülő csapatunk csak most formálódik, egyre biztatóbb képet mutat a játékuk, de még sok munka van hátra. Az elmúlt héten, Szekszárdon egy nagyon jó meccsen, csak egy góllal kaptak ki a bajnokságban harmadik helyen álló Fekete Gólyáktól. Holnap nagy szüksége lenne a csapatnak a bíztatásra. Várunk mindenkit a Sportcsarnokba délelőtt! Nincs belépőjegy! Őszi szünetet töltő hölgyek, urak tessék kimozdulni otthonról, gyertek, szurkoljatok a lányoknak!
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-11-02-16-02-45{/gallery}
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355