Gyorshír … Megnyertük mind a két meccsünket a Győriek ellen!
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. november 03. Szombat, 18:55
Ma délután a kézilabdás lányaink megnyerték a junior és a felnőtt mérkőzést is a győri csapat ellen! Részletek, fotók, később! Marcali VSZSE - VKLSE Győr Junior: 42-27 (27-14). Marcali VSZSE - VKLSE Győr Felnőtt: 34-29 (20-16) Amúgy nagyon jó meccs volt mind a kettő!!!! :-))))))) Gratulálok!!!!
![]() |
Kösz a szurkolást!
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
