Kikapott az U13 –as focicsapatunk …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. november 09. Péntek, 16:29
Ma játszották le Balatonszemesen, a Dél-Balaton FC Balatonszemes - Marcali VFC U13 foci meccset. A Szemes 4:1 arányban győzött. Félidőben még csak 2:1 volt az eredmény és sokáig tartottuk az 1:1 et ahogy azt telefonban Borbély Zsolt a csapat edzője elmondta. Az ellenfelünk így megerősítette az első helyét a tabellán mi maradtunk a második helyen. Hátra van még a Lengyeltóti és a Somogyjád, nyerni kell fiúk! A gólunkat Huszár Ádám szerezte.
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355