Három az a kettő …!!!
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. november 14. Szerda, 04:03
Sajnálom, de tévesen két diák igazgató jelölt kampányáról írtam a korábbi cikkemben. Felületesen, csak a helyszínen készült képek alapján dolgoztam. Sajnálom és elnézést!
Szóval .... Kampány van!!! Három osztály készül a diákigazgató választásra a Berzsenyi Gimnáziumban! 13. E/N, 13. E/A és 12.B. Az esélyegyenlőség okán, ha szóltok szívesen felteszem a lemaradt – most készülő- plakát fotóját is!
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355