Ádventi gyertyagyújtás a templom előtti téren …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. december 01. Szombat, 20:17
Ma este a legelső gyertyát dr. Sütő László, a város polgármestere gyújtja meg a templom előtti téren felállított óriás ádventi koszorún. Ez alkalommal leplezte le Dr. Sütő László, Kiss Iván esperes-plébános és Kissné Molnár Ágnes helyi képviselő a Boldog II. János Pál pápa tér jelző tábláját.
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-12-01-20-15-31{/gallery}
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355