Mikulásországban …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. december 04. Kedd, 11:22
Meseelőadás volt ma délelőtt a Városi Kulturális Központban. Az Imre Sándor Szeretetszínház és a Marcali Diákszínjátszók Mikulásországi Ki-Mit-Tud címmel meseelőadást tartottak. Még az publikum érkezése előtt is próbáltak, a képek egy része akkor készült. Aztán pontosan a meghirdetett időpontban megkezdődött az előadás, amit nagy figyelemmel kísért az a több száz nagy és középsőcsoportos óvodás, aki részese lehetett a mese varázsának.
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-12-04-11-22-54{/gallery}
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355