Szép lett… de még nem teljes …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2012. december 12. Szerda, 18:34
Adakozásból, lett pótolva a vandálok által megrongált karácsonyi díszkivilágítás a Város Karácsonyfájára. Most 2400 égő világít, de további 600 lesz holnap felszerelve. Pénteken az Adventi Vásár kezdetekor már teljes pompájában lesz látható a közösségünk karácsonyfája. Holnap kezdik a vásárt építeni, estére ígérte Laczkó Sándor a Turisztikai Egyesület elnöke, hogy tájékoztatást ad az adományozókról, illetve a vásárról.
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2012-12-12-18-34-03{/gallery}
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355