Fő tartalom átugrása

Súlyosan ittas volt a kerékpárral balesetet szenvedett férfi

Írta: SMRFK
Megjelent: 2013. január 01. Kedd, 09:57

1rendorA Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletére december 31-én este bejelentés érkezett, hogy Gölle és Inámpuszta között közlekedési baleset történt. Egy göllei fiatalember kerékpárral közlekedett az úton, amikor egyensúlyát vesztve elesett. A kiérkező rendőrök a férfit a földön fekve, a kerékpárral hátán találták meg. Mentőt hívtak a személyhez, akit a mentősök kórházba szállítottak. A személy súlyosan ittas állapotban volt és a baleset következtében - 8 napon túl gyógyuló – koponya sérüléseket szenvedett.


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb