Felfegyverkezve, csoportosan elkövetett garázdaság Öreglakon
Írta: SMRFK
Megjelent: 2013. január 11. Péntek, 11:55
A Fonyódi Rendőrkapitányság felfegyverkezve, csoportosan elkövetett garázdaság megalapozott gyanúja miatt eljárást indított ismeretlen személyek ellen.
Öreglak belterületén, január 11-én a reggeli órákban 11 személy korábbi viták és haragos viszony miatt botokkal, lécekkel, baseball ütővel, vasvillával bántalmazta egymást. Az elsődleges információk alapján 6 fő – 8 napon belül gyógyuló - könnyű, 1 fő pedig - 8 napon túl gyógyuló - súlyos sérülést szenvedett. A sérülteket a mentők a Kaposi Mór Oktató Kórházba szállították. A helyszínről a rendőrség a bűncselekmény kapcsán 4 személyt állított elő, a tanúk kihallgatása folyamatban van.
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355