Lakossági fórum a Kórházban a Kórházról …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2013. március 07. Csütörtök, 20:01
Ma este megtelt a Kórház ebédlője ahol Dr. Moizs Marianna, a Kaposi Mór Oktató Kórház főigazgatója, egyben a Marcali Telephely vezetője tartott lakossági fórumot. A főigazgató asszony prezentációját követte a kérdések és a válaszok sora. A közel két órás fórumról talán egy kicsit nyugodtabban, a kórház jövőjében bízva távoztunk. Maradtak kérdések, és maradtak megoldatlan problémák. A főigazgató asszony újabb fórumra várja majd az érdeklődőket, egy hónap múlva, amikor már a most még megválaszolhatatlan kérdésekre választ adhat.
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-03-07-20-01-42{/gallery}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355