Skip to main content

Esős, szeles idő...

Írta: koponyeg.hu
Megjelent: 2013. március 21. Csütörtök, 03:42

koponyeg_tavaszCsütörtökön borult időre számíthatunk, sokfelé esővel, záporral, estefelé néhol havas eső, kevés hó is lehet. Késő estétől felszakadozik a felhőzet, és megszűnik a csapadék. 7-9 fok körül alakulhat a csúcshőmérséklet, ám a néhol viharossá fokozódó északnyugati szélben ennél hidegebbet érzünk majd.

Pénteken nyugaton szikrázóan napos, száraz, tiszta idő várható, míg keleten eleinte még előfordulhat havazás, hózápor - később itt is csökken a felhőzet. Marad az erős légmozgás. +5 fok körüli értékeket mérhetünk.

Szombaton reggel kemény fagyra van kilátás, napközben is csak +3 fok köré kúszik a hőmérő higanyszála. Erősen megnövekszik a felhőzet.

Vasárnaptól szerdáig borongós, télies idő valószínű, többfelé több alkalommal havazással, hószállingózással, havas esővel.

Húsvét hétvégéig kitarthat a márciusi tél...

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb