Nagyszerű versenyeredmény …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2013. április 02. Kedd, 18:03
Szánkár Gergő, aki jelenleg az Egressy Béni Zeneművészeti Konzervatórium 12. osztályába jár Budapestre, az V. Országos Szaxofonversenyen Győrben 2013.március 24-én a szaxofon II. korcsoportban országos I. helyezést ért el. Egy korábbi nemzetközi versenyen a Femus fesztiválon Suboticán, 2013.február 22-én pedig nemzetközi II. helyezést ért el. Gratulálok!
![]() |
![]() |
![]() |
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355


