Újabb képek a Kezesfa-i túráról!
Nagyon köszönöm a képeket amit küldtek a túrázók! Nagyon szép a környezetünk, és elkeserítő látni, hogy még mindig van aki a szemetét a természetbe viszi ki ... Na de a Föld Napjának ünnepén inkább annak örüljünk, hogy továbbra is szeretnek a marcali diákok túrázni! és megmarad ez a fontos hagyomány!
![]() |
Horváth Laci képei:
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-04-28-20-21-00{/gallery}
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-04-28-20-21-12{/gallery}
Balogh Viki képei:
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-04-28-20-32-34{/gallery}
Simon Józsi képei: (további képek)
{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-04-28-20-28-13{/gallery}
{module [99]}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
