Fő tartalom átugrása

Újabb képek a Kezesfa-i túráról!

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2013. április 28. Vasárnap, 20:24

Nagyon köszönöm a képeket amit küldtek a túrázók! Nagyon szép a környezetünk, és elkeserítő látni, hogy még mindig van aki a szemetét a természetbe viszi ki ... Na de a Föld Napjának ünnepén inkább annak örüljünk, hogy továbbra is szeretnek a marcali diákok túrázni! és megmarad ez a fontos hagyomány!

a_kezesfatrack

Horváth Laci képei:

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-04-28-20-21-00{/gallery}

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-04-28-20-21-12{/gallery}

Balogh Viki képei:

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-04-28-20-32-34{/gallery}

Simon Józsi képei: (további képek)

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-04-28-20-28-13{/gallery}

{module [99]}


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb