Még egy ezüst és még két bronz!
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2013. május 16. Csütörtök, 07:54

Tegnap a IV. korcsoportos Atlétika Diákolimpia Somogy megyei Döntőjében Kuti Betti a Marcali Berzsenyi Gimnázium tanulója távolugrásban ezüstérmes kislabdahajításban és magasugrásban bronzérmet szerzett! Kora miatt mert 1998 –ban született, még „belefér a IV. korcsoportba ezért indult el a versenyen. A tegnapi napon egyéniben versenyzett, de ma az összetettben indul győzelmi reményekkel! Reméljük sikerül!
(Így van az, amikor az egyik legkedvesebb segítőjéről feledkezik meg valaki... Szóval lemaradt és elnézést kérek érte!)
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355