Fő tartalom átugrása

Borkatedrális nyílt Kéthelyen …

Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2013. május 24. Péntek, 16:17

Ma délután megnyitották az AxWin(e)motion látványborászatot Kéthelyen. Nagyratörő tervekkel építették meg a közel 5 millió Eurós költséggel azt a borkatedrálist ahova turista csoportokat várnak a tulajdonosok.

VZA_3172

Az 5.500 négyzetméteres pincészetet, látogató központot multi funkciósra tervezték, étterem, pincészet, múzeum, szeminárium- és rendezvényközpont, napfényterasz és moziterem is helyet kapott. Az üzemben a borkészítés folyamatát bárki végigkísérheti, s meg is kóstolhatja a borokat, de előadásokban, koncertekben, művészeti galériában is gondolkodnak. A megnyitón kulturális programokkal kedveskedtek a meghívottaknak, a helyi iskola néptáncosai mellett Gájer Bálint is fellépett.

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-05-24-16-13-53{/gallery}

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10}2013-05-24-16-14-13{/gallery}

{module [99]}


Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355
Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb