Nyári hétvége...
Írta: kopenyeg.hu
Megjelent: 2013. június 08. Szombat, 03:21
Szombaton a napsütést időnként magasra törő gomolyok zavarhatják, melyekből elszórtan várható zápor, zivatar. Igazi nyári idő várható 26 fok körüli maximumokkal.
Vasárnap is napos, gyengén felhős időre, főleg ÉK-en egy-egy záporra van kilátás. Tovább melegszik a levegő, délen akár 30 fokos kánikula is lehet. A délnyugati szél megerősödik.
Hétfőn és kedden már többfelé és több alkalommal is előfordulhat zápor, zivatar. Néhol heves zivatar is kialakulhat. Fokozatosan mérséklődik a felmelegedés.
Szerdán már többnyire derűs időre, elszórt záporokra készülhetünk. Az északnyugati szél erős lesz. 24 fok körüli értékeket mérhetünk délután.
A hétvégére ismét naposabb és melegebb idő valószínű...
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355