Nemzetközi amatőr kosárlabda mérkőzés a Sportcsarnokban …
Írta: Vágó Zoltán
Megjelent: 2013. június 14. Péntek, 13:05
A Sportcsarnokban ma délelőtt ismét egy nemzetközi kosárlabda mérkőzéssel „gazdagították" sportnapjukat a gimnazisták. Az elmúlt évben már nálunk szerepelő Cseh iskolai csapat ellen. Az eredményt számszerűen nem tudom csak azt, hogy döntetlen. Fellegi Bálint igazgató úrtól megtudtam, a most nálunk vendégeskedő cseh gimnáziummal, egy hosszabbtávú kapcsolat is lehetséges.
{gallery}2013-06-14-12-57-35{/gallery}
Warning: Attempt to read property "image_intro" on null in /home/marcalip/public_html/plugins/system/jp_ce_social_share_joomla/elements/yootheme/elements/social_share/templates/template.php on line 355