Skip to main content

Hűvös, szeles idő!

Írta: kopenyeg.hu
Megjelent: 2013. június 25. Kedd, 03:40

koponyeg_nyarKedden jelentős változás várható időjárásunkban: erősen felhős, vagy borult lesz az ég, és sokfelé várható eső, zápor, zivatar. Főleg nyugaton jelentős mennyiségű eső is eshet. A viharossá fokozódó északnyugati szél több fokkal hűvösebb levegővel áraszthatja el hazánk térségét. A csúcshőmérséklet nyugaton 15 fok körül, keleten még 17-24 fok között alakulhat. Az erős szél tovább ronthatja hőérzetünket.

Szerdán lassan felszakadozik, csökken a felhőzet, de még szórványosan várható záporeső. A délutáni órákig továbbra is erős, helyenként viharos lesz az északnyugati szél. Marad a hűvös idő, 20 fok körüli értékeket mérhetünk délután.

Csütörtökön és pénteken változóan felhős lesz az ég, már többórás napsütés is valószínű. Elszórtan fordulhat elő zápor. A nappali felmelegedés fokozatosan erősödik, pénteken már nyári meleg, 25 fok körüli hőmérséklet esélyes.

A hétvégén nyáriasan meleg, de gyakran erősen felhős idő a legvalószínűbb...

Sport - Legfrissebb
Városunk - legfrissebb
Közelben - Legfrissebb
Interjúk - Legfrissebb
Kék hírek - Legfrissebb
Kultúra - Legfrissebb
MTI - Legfrissebb
Közérdekű - Legfrissebb