KÖZELBEN

mezogepesz

Márciusban, a tavaszt várva az Agro Napló igazi húsvéti versenyre hívta a mezőgazdasági gépész, gépésztechnikus és gépjavító szakmát tanuló diákokat. A vetélkedőre 11 csapat 4-4 fős legénysége készült. Iskolánkat a 11. B osztály tanulói képviselték, felkészítőjük Kozma Lajos szakoktató volt.

 

A Diesel Power fantázianevet viselő csapatunk az előkelő negyedik helyezést érte el. A feladatok sem voltak hétköznapiak, a szakmai teszt mellett egy húsvéti hagyomány mezőgépész módra való tolmácsolása volt fényképpel, aztán egy mezőgépész locsolóvers írása, „elkövetése” videós formában, amelyet a Facebook közösségi oldalon meg lehetett tekinteni és pontozni, ill. a zsűritől is pontokat kaptak az előzetes feladatokra.

 

Az értékes nyeremények mellett élményekkel, sok-sok vidámsággal tértek haza diákjaink, reméljük a jövőben is tovább öregbítik iskolánk hírnevét! Gratulálunk!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.