KÖZELBEN

 DSC8911

Egy nap van a tanév során, amelynek mindenki örül, pedagógus, diák egyaránt. Ez pedig nem más, mint a tanév utolsó napja, a tanévzáró. A hosszú, munkás év letelt, jöhet a felszabadult, az örömtől, vidámságtól hangos nyári szünet.

 

De csak a nyári szakmai gyakorlat után, hiszen tanulóink három, ill. négy hetes munkát kezdenek meg hétfőn. Emellett elkezdődik a szóbeli érettségi is, tehát van mire készülni. Viszont utána önfeledt a pihenés.

 

Torma Sándor igazgató úr ünnepi beszédének fontos eleme volt a kitartás, a sok-sok türelem, az empátia, ami jellemzi a tanárt és a diákot is egyaránt. A közös munkának meglett az eredménye, hiszen szép számmal adhatott át jutalomkönyveket, nevelőtestületi dicséretet példás szorgalomért, magatartásért, kitűnő, jeles, jó tanulmányi eredményekért, közösségi és gyakorlati munkáért, a kollégiumban vagy a szakkörökben végzett kiemelkedő tevékenységért.

 

Nagy Réka 11. A osztályos tanuló néhány sorral köszöntötte iskolánk igazgatóját nyugdíjba vonulása alkalmából.

 

A várva várt pillanat ezután következett, igazgató úr a 2017/2018-as tanévet bezárta! Szeptemberben tárt karokkal várja iskolánk az újonnan érkező és a felsőbb osztályba lépő diákokat egyaránt! Mindenkinek jó pihenést, nagyon jó vakációt kívánunk!

 

Fotó: Csernalovics László

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.