KÖZELBEN

DSCF0068

Az Országos Polgárőr Szövetség 2018 június 23.-án Baján a Petőfi szigeten tartotta az éves polgárőr napját. Az ünnepi beszédeket követően került sor a polgárőr községek, és a polgárőrök munkáját elismerő jutalmak kiosztására.

 

Egyesületünk tagját Ladencsics János Zoltánt is nagy megtiszteltetés érte, itt kapta meg az Országos Rendőrkapitány elismerő oklevelét és tárgyjutalmát. A kapott elismerés méltó jutalma az elmúlt 15 év munkájának.

DSCF0078

Egyesületünk ez évben ünnepelheti alapításának 15 évét, melynek alapító tagja Ladencsics János Zoltán. Egyesületünk nevében gratulálok az elismeréshez, és további jó munkát kívánok polgárőr kollégánknak.

 

Kiss János
elnök

 

DSCF0079

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.