KÖZELBEN

szcs lead

2018. november 8-9-én, a Nagykanizsai SzC Zsigmondy Vilmos Szakképző Iskolában rendezték meg az idei Zala megyei pályaválasztási napokat, amelyen iskolánk is lehetőséget kapott a bemutatkozásra. A kiállítás és szakmabemutató keretében megmutathattuk, hogy milyen piacképes szakmákat indítunk a következő tanévben.

 

Kollégáink és diákjaink állták az érdeklődő fiataloktól érkező kérdéseket, és legjobb tudásuk szerint igyekeztek válaszolni. A kérdésekre sok esetben a gyakorlati tevékenységgel válaszoltak: kürtöseink az erdő hangját idézték, kertészeink csodás díszeket készítettek, erdészeti szakmunkásaink rövid ízelítőt adtak a fával való foglalkozásról, a darabolásról, gallyazásról. Az emlékbe kapott fakorongok a gazdájuknak sokat fog érni a jövőben is, hiszen, ha ezektől a bemutatóktól megjött a kedve, megtalálta az útját, akkor tegnap és ma sokat tettünk.

 

Iskolánk szakgimnáziumi képzése is vonzó volt a látogatók között, emellett az érdeklődők gépész oktatásunkról is tájékoztatást kaptak.

 

Tanítványaink legjobb tudásuknak megfelelően, komoly szakmaiságot képviselve, örömmel, nagylelkűen látták el a rájuk bízott feladatokat: Kőműves Vivien, Róth Alexa, Orsós Dzsenifer, Varga Kitti, Lippai Szebasztián, Czekmeiszter Zsolt, Nagy Artúr, Weisz János, Gál Bence. Köszönjük!

 

A kiállítás és szakmabemutató előkészítésében, lebonyolításában több kollégánk is aktívan részt vett, köszönjük, hogy öregbítették iskolánk hírnevét!

 

Fotó: Kovács András

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.