KÖZELBEN

7

Ha március, akkor kikelet, ha március, akkor hagyományosan családi est Szőcsényben. Az idén sem volt ez másként. Annak idején azért jött létre, hogy megköszönjük partnereinknek a támogatásukat, együttműködésüket. Ennek már húsz éve, és ma sincs másképpen.

 

Tóth Krisztina igazgató asszony köszöntőjében is ezeket a gondolatokat hívta elő, s hozzátette a legfontosabb célunkat, hogy tanulóinkat tudjuk támogatni. A rendezvény az Erdészeti Szakoktatásért Közalapítvány égisze alatt jött létre, amely arra hivatott, hogy a szociális alapon rászoruló, vagy kimagasló tanulmányi eredményt elért tanulóinkat támogassa. Az idén is sok-sok tanuló kaphatott ösztöndíjat az Alapítványtól.

 

Iskolánk ebédlője adott otthont a családi estnek, amelyet ízlésesen, örömmel, sok-sok mosoly kíséretében öltöztetett fel néhány lelkes kolléga és diák. A fények, a vidám színek is mind-mind családias légkört teremtettek. Igazgató asszony köszöntője után nyitótánccal kezdődött az esemény. A „Feláldozhatók” tánccsoport Hungária egyvelegre ropta a táncot, és adta meg a vidám alaphangulatát a bálnak. A finom vacsorát intézményünk dolgozói készítették el, és mondhatom, senki sem maradt éhesen! Éjfélkor a már szokásos tombolahúzás következett, ahol sok-sok nyeremény talált gazdára. Mindenki izgalommal figyelte, hogy melyik szelvény lesz az igazán nyerő. A fődíj, amely egy kétszemélyes, kétéjszakás pihenés Balatonfüreden, egy fiatal pár birtokába került, de mindenkinek gratulálunk, aki nyert. Akinek pedig most nem sikerült, őket megkérjük, hogy tiszteljenek meg minket jövőre is, és biztosan szerencsésebbek lesznek!

 

Iskolánk vezetése, tanulói, pedagógusai és dolgozói köszönik a felajánlásokat, támogatásokat! Akik nélkül a családi est nem valósult volna meg, szeretném megnevezni támogatóink körét:

 

Andreas Stihl Kereskedelmi Kft.; Balatonberényért Egyesület; Barna Tibor; Bartis Ékszer; Bognár Katalin kozmetikus; Bognár Mónika manikűr; Budmil Sport –Ballér Erika; Centrál Fotó – Horváth Krisztián; Classens Group; Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy; Déghy Bt; Drogerie Markt; Ezerszirom Virágbolt – Lakatos Bernadett; Fándli Péter; Gaála Bútor; Gigi Kozmetikai Szalon Balatonkeresztúr- Varga Anita; Halker Kft.; Hans Pausch Hungária Kft.; Hársfa Patika; Husqvarna Magyarország Kft.; Huszti Gábor; IKR Agrár Kft.; Kati Bags - Kása Tiborné; Keresztúri Kertészet – Gaál Győző; Kiss Vince; Kottán Cukrászda; Kovács Fotó; Kovácsné Hajdú Adrienn; Kwizda Agro Kft.; LeMi-Soft Kft.; Lóki Csárda; Marcali Agro Kft – Varga László; Marcali Takács Sütöde Kft.; Marcali Városi Fürdő és Szabadidőközpont; Marcali Városi Önkormányzat; Meiszterics Autósiskola; Meiszterics Jánosné tógazda; Mester Étterem; Mici Dekorműhely; Mini Vital; Mocz és Társa Magánerdészet; Nemesvid Község Önkormányzata; Nemzeti Agrárgazdasági Kamara; Novomar Ker. Kft. – Lastovics Géza; OTP Bank Marcali Fiókja; Ott György; Perfecto Divatüzlet; Piton Díszállat Kereskedés; Random Bistro; Sió – Friss Kft.; Somogyzsitfa Önkormányzat; Szántó Virágkereskedés – Szántó György; Szofi Virágműhely; Tanai Bernadett; Természetbarát munkaközösség – Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium; Torking Kft. Nagykanizsa; Várkapu ABC Balatonmáriafürdő; Vasvári Richárd; Verda Autósbolt; Z+D Nagykereskedelmi és Diszkont Kft.; Zsand’ Arts – Kőszegi Zsanett; Zsiga-Szeró Kerékpár Szaküzlet és Szerviz; Zsit – Fa Kft.- Kaszás Tamás – és nem utolsó sorban tanulók, szülők, kollégák.

 

Írta: Kisgyura Brigitta

 

Fotó: Csernalovics László, Wolf Máté

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.