KÖZELBEN

IMG 20190405 135232

Az elmúlt héten rendezték meg a kertész tanulók szakmai versenyét Nagykőrösön, ahol az ország 22 végzős tanulója versengett egymással. A szakmai megmérettetésen kívül a legfőbb cél az volt, hogy a versenyen való teljesítményükkel kiváltsák a szakmai vizsgát. Iskolánkat Orsós Dzsenifer, 11. B osztályos tanuló képviselte, aki az előkelő 12. helyet szerezte meg.

 

Csupán 2%-kal maradt le arról a lehetőségről, hogy teljes egészében mentesüljön a szakmai vizsga alól, de így is, a vizsga gyakorlati feladatai közül majd csak egyet kell teljesítenie. Szakmai elméletből Mesits Jánosné, a gyakorlati verseny- és vizsgafeladatokra Németh János kollégánk készítette fel, aki ráadásul ott izgult a helyszínen, és bátorította versenyzőjét. Gratulálunk az eredményhez, köszönjük, hogy teljesítményével öregbítette iskolánk hírnevét!

 

IMG 20190405 135207

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.