KÖZELBEN

DSCN3065

Intézményünk, a Széchenyi Zsigmond Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, 2019.04.15-16-án a budapesti Hungexpo területén képviseltette magát, és mutatta be az erdészeti szakmunkás szakmát, az „Agrár Szakma Sztár” rendezvényen.

 

A Nemzeti Agárgazdasági Kamara rendezvényén szinte az összes agrár szakma képviseltette magát. A két napos rendezvény első napjában a még függőben lévő versenyek lebonyolításán túl, a szakmák, bemutatókkal népszerűsítették magukat. Iskolánk 100m2 területen rendezett kiállításában és a SZKTV-n szereplő Molnár Kristóf és Tóth Adrián tanulók bemutatóival hívta fel a figyelmet a megjelenő általános iskolai diákseregnek.

 

A rendezvény második napján az idei év szakmai versenyinek első három helyezettjeit ünnepelve emlékplakettel és kísérő oklevéllel jutalmazta a kamara a tanulókat. Iskolánkból Czekmeiszter Zsolt és Tóth Adrián vehetett át oklevelet és plakettet. A diákokat kísérő tanárok Posza János és Varga Zsolt voltak.

 

A galériához kattintson a képre!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Lergel

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.