SPORT

20191014 041657 058

A Marcali VFC labdarúgó egyesület sikeresen pályázott gyerekjegyekért, az MLSZ - től a Magyarország-Azerbajdzsán válogatott meccsre, aminek 30 gyerek örülhetett. Hatalmas élmény volt nekik, ami örökre emlék lesz számukra. Magyarország-Azerbajdzsán 1:0.

IMG 0583

Magabiztosan kézilabdázott a Marcali VSzSE. Urbán Edinát nem tudták tartani a hazaiak, Bödör Szilvia átlag felett teljesített. Folyamatosan nőtt a somogyiak előnye. A 45. perben 13 - 20 volt az állás.

fb3

A bajnokság negyedik fordulójában Hévízre látogatott ma délután a Marcali VSZSE NB2 -es ifjúsági női kézilabdacsapata és 36:35 (20:18) arányban kikapott. (Részletek reggel!)

fb3

A bajnokság negyedik fordulójában Hévízre látogatott ma délután a Marcali VSZSE NB2 -es női kézilabdacsapata és 24:25 (8:12) arányban nyeret. Gratulálok! Az ifi még játszik! (Részletek reggel!)

DSC 6744

Jelentős arányú győzelmemet aratott tegnap a Marcali VFC labdarúgó csapata a Sport utcai stadionban. A bajnoki tabellán előttünk álló vendégek a mérkőzés 12 percében megleptek minket egy góllal, de csapatunk nem adta fel és a végén parádés játékkal győzött. Gratulálok! Az U 19 -nek nem volt fordulója. Képek: Péter Csaba

DSC 6717

A Somogy megyei labdarúgó ifi bajnokságban, a Marcali VFC U16 -os csapata ma délelőtt a Balatoni Vasas együttesét fogadta a Kozma Andor utcában. A marcali fiúk 5:0 (2:0) arányban győztek. Gratulálok. Képek: Péter Csaba

DSC 6690

A labdarúgó Somogy megyei bajnokság U-14 északi csoport 6. fordulójában a Marcali VFC serdülői a Zamárdit fogadta a Kozma Andor utcában. Nem akarok udvariatlan lenni a vendégekkel, de hát a tény az tény... a marcali fiúk „lesöpörték” a Zamárdit a pályáról. Gratulálok.

DSCF6532 lead

Harmadik alkalommal rendezte meg a Siófoki SZC Marcali Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája a Centrum Foci Kupát, a Kiss László Városi Sportcsarnokban.

teremfoci amator 2015 cikk

Eredmények: Puma - Öregfiúk 7-1, Prémium Balaton Ingatlan - Unimukk 4-1, Kerozin-Motoros Bádog - Teniszválogatott 6-1, Dolce Vita Presszó - Ultrák 7-4. Ezen a héten nem lesz forduló, folytatás október 18-án pénteken.

vszseA 2019/2020-as szezonban a Somogy Megyei Kosárlabda-bajnokságban szerepeltek, hogyan jutottak erre a döntésre?

Marcaliban korábban volt már megyei bajnokságban szereplő csapat, akkor az idősebb játékosok az NB2-es, míg a fiatalok (16-20 év) a megyei bajnokságban szerepeltek, amely akkor kiváló volt, mondhatni hasznosabb, mint az utánpótlás bajnokságokban szerepelni.

Mára sajnos minket is elért a „kisvárosi probléma”, ami abban nyilvánul meg, hogy ugyan minden korosztályban van 2-3 ügyes játékosunk, melyek közül többen is alkalmasak lennének az NB2-es bajnokságra, ugyanakkor nem jönnek vissza Marcaliba, hanem valamelyik nagyvárosban, vagy külföldön helyezkednek el, mivel szerencsére értelmes fiatalok, általában diplomások.

IMG 2108

Mindig is tisztában voltam vele, hogy tanítványaimnak összetett, és bonyolult a gondolkodása, rapszodikus a teljesítménye. Viszont meglepett, hogy a többi edző kolléga is ezzel a problémával szembesül, amikor jól felkészített csapata a pályán elfelejt játszani.

foci lead

A bajnokság 9. fordulójában a harmadik helyen álló Heteshez látogatott a Marcali VFC. A felnőtt csapatunk 2:0 (0:0) arányban kikapott. Az U19 1:3 (1:2) arányban győzött. Most a harmadik helyen állunk a bajnokságban, de össze-vissza vannak a meccsek, van aki már 8 mérkőzést játszott, van aki még csak 5 -öt ... mi a 7. mérkőzésnél tartunk.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.