SPORT

kezilabda

Tegnap Siófokon járt a Marcali VSZSE ifjúsági és felnőtt kézilabda csapata. Az ifik játszották az első mérkőzést és 16 góllal megverte a házigazsák csapatát! Siófok Kézilabda Club Kft. III. - Marcali VSZSE 20:36 (8:15).

DSCN8145

Székesfehérváron kezdtük két mérkőzéssel az idei bajnokságot. A "c" jelű csoportban egy lány és egy vegyes csapattal mérkőztünk. Technikailag és magasságban is előrébb jártak ellenfeleink, jó célkitűzést kaptunk a továbbiakra. Szépen küzdött,hajtott a csapat.

121789471 139449037901947 lead

Csak az Ultrák csapata tudott nyerni meglepetésre. Ultrák csapatában Kórosi Péter volt a nyerő ember aki egymaga 4 gólt szerzett. Mondhatjuk a forduló játékosának! Ultrák- Wolf FC 5-4

122090998 67556168335 lead

Tegnap a Somogy Megyei Labdarúgó Bajnokság 10. fordulójában Jután mérkőztek a Marcali VFC csapatai. A felnőtt kikapott 2:0 (1:0) arányba , az U19 egy tucat gólt rúgott 1:12 (1:7)! Ez utóbbi eredményhez Gratulálok! Köszönöm az ifi meccsen készült képeket Korcsog Andrásnak!

kosarlabda

Rendhagyó szezon kezdődött a Somogy Megyei Kosárlabda-bajnokságban, a hosszúra nyúlt szünetet követően a Kaposvár Arénában kezdték meg az idényt az együttesek.

DSC 5622

Ez évben először volt Marcaliban a Kiss László Sportcsarnokban a leány Kézilabda Gyermekbajnokság LU14 VI/A csoport (Somogy, Vas, Zala) tornája. A Marcali VSZSE csapata a Csurgóval és a Lentivel mérkőzött. Mind a két mérkőzésünket elvesztettük.

kosarlabda

Október 17-én, szombaton kezdetét veszi a 2020/2021-es idénye a Somogy Megyei Kosárlabda bajnokságnak. A hosszúra nyúlt szünet után az induló csapatokra egy rendhagyó idény vár, hiszen a bajnoki pontvadászat kaposvári helyszíne a Kaposvár Aréna lesz.

foci lead

A hatodik fordulóból elmaradt mérkőzését játszotta le ma a Marcali VFC labdarúgó csapata Hetesen. Döntetlen lett az eredmény, csapatunk vezetett az első félidő végén a hazai csapat a 82. percben egyenlített.

121331500 986571271811128 781959928033228584 n

Az MVSZSE leány U-15-ös csapatának két győzelemmel sikerült hazatérni a mai napon Siófokról. Reményeim szerint a játékosaim egyre nagyobb rutinnal kezelik a kettes méretű, vakszolt labdákat.

IMG 20201011 172446

Vasárnap Marcaliban kezdte meg szereplését U 14-es kosárlabda csapatunk.  Mindkét ellenfelünket nagy arányú győzelmet aratva utasítottuk magunk mögé, amit igazi csapatmunkával sikerült elérnünk. Gratulálok a fiúknak!

DSC 5532

Sokan … legalább 150 -en voltak kíváncsiak tegnap este a Marcali VSZSE hazai mérkőzésére a Kiss László Sportcsarnokban. Nem kellett csalódnia a szurkolóknak hiszen csapatunk magabiztos győzelmet aratott. Gratulálok!

DSC 5224

Tegnap délután női kézilabda ünnep volt a Kiss László Sportcsarnokban, Marcaliban. A Női Ifjúsági Bajnokság III. osztály-F. Csoportjának 4. fordulóját játszotta nagyszerű csapatunk és a harmadik győzelmét aratta a bajnokságban.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.