intersport ifjusagi futballfesztivalSajnos nem sikerült legyőzni a szerbeket 5:2 arányban kikaptunk Kaposváron, az Ifjúsági Futballfesztiválon, a Belgrad (SRB) csapatától. A vereség ellenére gratulálok! Nagyszerű eredmény a harmadik hely! A rájátszás mérkőzései:

MARCALI (HUN) - FK Sirmium (SRB) 3:2
MARCALI (HUN) - FC MINSZK (BLR) 5:4
MARCALI (HUN) - Belgrad (SRB) 2:5

A csapatunk a nyolc között még a Pécs társaságában képviselte Magyarországot, de a négy között már egyedüli hazai csapatként küzdött. A csapat erre a tornára „állt össze" és nagyszerűen küzdve, szép eredményt ért el. Bronzérmük fényét emeli, hogy 27 csapat között szerezték meg a harmadik helyet!