SPORT

DSC 3521

Gyászszünettel kezdődött a mérkőzés. id. Kiss László, a Marcali VSZSE törzsszurkolójának emlékére csendesedett el a Csarnok egy percre, a mérkőzés kezdetén.

Az őszi bajnok Szekszárd – pontveszteség nélkül, 12 győzelemmel a tarsolyukban – érkezett tegnap, a női kézilabda NBI/B félidejének utolsó mérkőzésére Marcaliba. Az erősen tartalékos felállásban pályára lépő Marcalinak esélye sem volt a pontszerzésre. A lányok mégis megnehezítették, vendégeink győzelmét, mert nem „feltett kezekkel” mentek pályára. Harcosan, motiváltan játszottak a meccsen és bizony Tabajdi mester hangja igencsak hallatszott miközben csapatát korholta. Tisztességesen helyt állt csapatunk, egyáltalán nem alárendelten játszottunk. Gratulálok lányok! Ilyen kevesen játszva - sok a sérült és a beteg a csapatban – igazán szép eredmény, amit elértetek! Fog még sütni a nap tavasszal csapatunkra! Jó pihenést, és jó gyógyulást mindenkinek! Köszönöm a munkátokat, a hozzáállásotokat! Hajrá Marcali!

Marcali Város Szabadidő Sportegyesület - Szekszárdi FGKC 27:35 (13:17)

Góllövőink: Hanusz Boglárka 7, Szecsődi Laura 7, Balogh Bea 6, Bárczi Kata 5, Szabó Eszter 2,

Dr. Woth Péter értékelése:

Megtartotta a veretlenségét a Szekszárd. Pontveszteség nélkül játszotta végig a bajnokságot. De hát az első félidőben, ha a kihagyott ziccereket és kapufákat számolom, tulajdonképpen mi nyertük a félidőt. Persze ez az én véleményem, de olvasóink a Te értékelésedre kíváncsiak:

A ziccereket és a kapufákat sehol nem számolják, a jegyzőkönyvben azokkal nem gyarapodik a strigulák száma. Az kell, hogy mondjam, ezért az eredményért szégyenkeznünk nem kell, de hiányérzetünk azért lehet. Egy kicsivel magasabb fokú koncentrációval azt gondolom még szorosabb lehetett volna.

Láthatóan az ellenfélnek nem ízlett az, hogy nem ingyen kapja ezt a két pontot.

De hát azért azt is látni kell, hogy ebben az állapotban, ilyen cserés lehetőségek mellett azért elég sokat kihoztunk ebből a meccsből.

Nyilván én most sem vagyok elégedett, feltehetőleg soha nem is leszek.

Köszönöm! És gratulálok!

A galériához kattintson a képre!

Marcali Város Szabadidő Sportegyesület - Szekszárdi FGKC  junior mérkőzés 35:37 (19:13)

Góllövőink: Szecsődi Laura 15, Dombóvári Dóra 6, Horváth Mirella 6, Gergő Virág 5, Szabó Eszter 1, Pamuki Alexa 1, Hajdu Henrietta 1.

Amikor visszaértem a Csarnokba akkor még 7 góllal vezettünk …

Egy kicsit elhittük a második félidő elején, hogy itt simán fogunk nyerni … ez az egyik.

A másik pedig az, hogy ebben az összeállításban jelen pillanatban ennyi volt. Nem maradt variációs lehetőségem, nem akartam, hogy bárkinek nagyobb baja legyen annál, ami van.

A Larát is igyekeztem védekezésből kivenni. Játszottunk egyet … hátha megérzi mindenki, hogy mit kellett volna csinálni … nem nagyon jött be ez a része.

Kicsit azt gondoltuk megvan a meccs, belealudtunk, és ahogy szokott lenni a hátulról feljövő általában beelőz.

A legfontosabb az, hogy nem sérült meg senki!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.