SPORT

DSC 0117

Még péntekről szombatra virradóan is kapott értesítést Woth Péter a VSZSE edzője, hogy betegség miatt nem számíthat játékosára. Sajnos a csapatban többen most betegedtek meg.

Voltak tegnap olyanok is a pályán, akik már tudták vállalni a játékot, - mert túlestek a betegség kellemetlen tünetein -, persze a fizikai állapotuk egy lábadozó betegé volt. Ennek ellenére eljöttek Ikrénybe, és rendelkezésére álltak a nagyon szűk keretet vezénylő Woth Péternek.

Rosszul indult a mérkőzés, az első félidőben 10 góllal elhúzott az ETO második csapata. Úgy tisztességes, ha megírom … én már feladtam a meccset, szerencsére a lányok nem adták fel. És egy szenzációs második félidőt produkálva kevés híján győztek! 15:7 –re megverték a Győrt a második félidőben. Persze a meccs vége felé már úgy gondoltam, ha még lett volna 3-4 perc győzhettünk volna. Sajnos nem volt, kikaptunk bár mindent figyelembe véve … nem érdemeltünk vereséget! Én csak gratulálni tudok mindazért, amit megtettek a lányok ezért a meccsért a pályán!

Góllövőink:
Bárczi Kata 8; Sziva-Balogh Piroska 5; Csatáné Balogh Beatrix 4; Hanusz Boglárka 2; Mezőfi Brigitta 2; Szabó Eszter 2; Tanai Bernadett 2; Gergő Virág 1; Horváth Mirella 1;

Dr. Woth Péter nyilatkozata:

Az első félidő végén 10 góllal vezetett a Győr, innen álltunk fel úgy, hogy a szurkolói szívem azt mondta, ha még 5 percet játszunk, megnyerjük ezt a meccset. Egyetértesz velem?

Lehet, ha 5 perccel tovább tart ez történik, de nem tartott 5 perccel tovább. Nyilvánvaló, hogy nem könnyű úgy mérkőzést nyerni, ha a csapat az első félidőben 22 gólt kap. Az első félidei védekezésünk meghatározta, hogy a második félidő esélye sokkal kisebb volt, addigra értük el azt, amit az elejétől kezdve kértem, hogy ne legyen folyamatos játék az ellenfélnél, faultoljuk meg őket. Az utolsó két edzésünk erről szólt, ezt gyakoroltuk, hogy minél korábban, kicsit nyitottabb védekezéssel zavaruk meg az ellenfél folyamatos játékát. Ez az első félidőben egyáltalán nem sikerült. A szünetben is azt mondtam a lányoknak, hogy 12 gólt lőni idegenben, - voltak még kapufáink is -, az rendben van, de 22 gólt, azt nem lehet kapni.

Hogyan tovább? Lassan közelítünk a tavaszi szezon feléhez. Utolsó előtti helyen állunk. Milyen esélyeink vannak?

Az utolsó két mérkőzésben nagyon sok olyan periódusunk volt, amiből lehetett látni, hogy hol van a fejlődés útja, és egyébként hogyan tudunk játszani, ha minden klappol. Ezeket a periódusokat kell 60 percessé tenni.

Azok a mérkőzések, amelyek számunkra fontosak, tehát nyerhetőek, azok most következnek. Mi nem úgy számoltunk, hogy Győrbe győzni jövünk, még ha most meg is lett volna rá a lehetőség.

Köszönöm! És gratulálok!

A galériához kattintson a képre!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.