SPORT

P1300627

Ma délután a PEAC kérésére előrehozott, és pályaválasztási jogot cserélt, mérkőzésen búcsúzott a hétköznap is szép számban megjelent szurkolóktól az őszi szezon végén a Marcali VSZSE.

A lelkes szurkolótábor azt kapta amit várt. Győzelmet a felnőtt mérkőzésen, és egy tisztes vereséget az ifin mérkőzésen a bajnokságot pontveszteség nélkül vezető PEAC ifi csapata ellen. Az ifi csapatunk az első félidő jelentős részében teljesen pariban volt a PEAC -al. Gratulálok lányok!

Szántó Angéla: A mai mérkőzésen a bajnokságot vezető Pécs volt a vendégünk. Az első félidő 21. percéig 1-2 góllal vezettünk. Ekkor néhány hibát követtünk el, amit a Pécs gyors gólokkal kihasznált. A második félidőben 7 gólos vezetésre tett szert ellenfelünk, amit 4 gólra sikerült lefaragnunk. Sajnos a mérkőzés végén 4 kapott góllal ellentétben csak egyet sikerült lőnünk, így alakult ki a végeredmény.

Függetlenül az eredménytől, gratulálok a lányoknak a helytállásért. Úgy gondolom, hogy jó úton haladunk, s a tavaszi szezonban még több örömet akarunk szerezni a nekünk szurkolóknak.

Marcali VSZSE - PEAC NB2 női ifi kézilabda 25-32 (14-18)

Góllövőink:

Gaál Virág 6; Németh Zsóka 5; Légrádi Emese 4; Pfluger Amelita 4; Horváth Brigitta 3; Kuti Melitta 2; Kisgyura Száva 1.

A galériához kattintson a képre!

A felnőtt csapat győzelmével megelőzte a PEAC együttesét és ha papírforma eredmény születik és a Boglár kikap a Kozármislenytől akkor megtartjuk az ötödik helyünket a szezon végére, holnap kiderül ...

A felnőtt csapatunk nem csak a PEAC jól felkészített csapatával kellett, hogy megküzdjön hanem sajnos a bírópáros ítéleteivel is. Már az első félidőben piros lappal kiállították Szabadi Szimonettát. Az esetet szemből kb. 15 méterről láttam ... nem volt jogos a kiállítás sem (!) megítélésem szerint .. a piros lap pedig abszurd döntés. Sajnos a továbbiakban is indiszponált játékvezetést tapasztaltam, és az én meglátásom szerint, a vendégeket támogató bíráskodást. Hamarosan visszanézhető lesz a TaVi TV -n a mérkőzés ... nézzék meg... nem csak a hazai szurkoló íratja velem a véleményt. Persze szurkoló vagyok elsősorban és nem vagyok szakember ... de már nagyon sok mérkőzést láttam. Nem foglalkoznák enyit a dologgal ... de sajnos az egész őszi szezonban tapasztalható volt, hogy nem igazán kedvelték a csapatunkat a játékvezetők. Persze nem nekünk kell fújni! Csak tisztességesen!

Szíva-Balogh Piroska:

Úgy gondolom, hogy megérdemelten nyertünk. Mind támadásban, mind védekezésben jól teljesített a csapat. A kapusaink jól védtek, a mérkőzésen mindenki eredményes volt aki játszott. Az eredmény egy szép csapatmunka következménye. Köszönjük a hűséges szurkolótáborunknak a szurkolást.

Marcali VSZSE - PEAC NB2 női kézilabda 28-25 (15-11)

Góllövőink:

Szabó Eszter 7; Duzsik Nikolett 5; Szíva-Balogh Piroska 5; Urbán Edina 5; Dombóvári Dóra 4; Gaál Virág 1; Szabadi Szimonetta 1.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.