SPORT

IMG 0583

Magabiztosan kézilabdázott a Marcali VSzSE. Urbán Edinát nem tudták tartani a hazaiak, Bödör Szilvia átlag felett teljesített. Folyamatosan nőtt a somogyiak előnye. A 45. perben 13 - 20 volt az állás.

Nem várt befejezés következett. A Hévíz sorozatban hat gólt lőtt, amire egyetlen válasz érkezett. Az 59. percben egyenlítettek a hazaiak. A vége előtt 40 mp - el Dombóvári Dóra a 7. gólját lőtte, ezzel a Marcali nyerte a mérkőzést.

IMG 0580

Hévíz SK - Marcali VSzSE 24 - 25 ( 8 -12)
Hévíz, 100 néző, V: Kovács T., Mándli

Marcali VSzSE: Bödör - Urbán 5, Megyeri 2, Balogh P. 1, Szabadi 6, Duzsik 3, Dombóvári D. 7.Csere: Szvoboda, Kovarsszki 1, Légrádi, Pfluger, Kuti M.

IMG 0530

Játékosedző: Sziva - Balogh Piroska : A mérkőzés 45.percéig nekünk állt a zászló! 7 gólos előnyből sikerült egy 1 gólos végjátékot kihozni. Szerencsére a javunkra!

IMG 0526

Az ifi mérkőzés:

Hévízi SK - Marcali VSZSE 36-35 (20-18)

Szántó Angéla: Nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Mind védekezésben, mind támadásban nagyon koncentráltan, összeszedetten kellett játszani. A mérkőzés 50. percéig mindig a Hévíz vezetett, volt négy is közötte.

Csapatom nem adta fel, s sikerült átvennünk a vezetést. Apró dolgokon múlt, hogy nem tudtuk kettőre növelni az előnyünket. A végjátékban a Hévíz belőtt egy hetest, amire mi nem tudtunk válaszolni, majd egy átlövés góllal megnyerték a mérkőzést.

A vereség ellenére le a kalappal az egész csapat előtt. Mindent megtettek azért, hogy győztesen hagyjuk el a pályát. Ma még kicsit bánatosak a lányok, de holnap újult erővel vetjük bele magunkat a munkába, hogy szombaton hazai pályán legyőzzük a Tamásit.

Góllövőink: Légrádi Emese 9, Kuti Melitta 8, Pfluger Amelita 7, Hennel Bora, Pusztai Lili 4-4, Borbély Bori 2, Megyeri Zsófia 1.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.