SPORT

18 uszas 1029

A Marcali Úszó- és Szabadidő Sport Egyesület két versenyzője, Pajor Eszter és. Szabó Georgina a korábbi eredményei alapján kvalifikálta magát a 2019.10.04-06. között, Budapesten megrendezésre kerülő Fina Úszó Világkupára.

Nagy megmérettetés volt ez a verseny a fiatalok számára, hisz ez volt életük első világversenye, ahol számtalan olimpiai- és világbajnok úszóval kerültek egy medencébe. Nagyon izgalmas volt a két leánynak, hogy a világ élvonalával voltak egy versenyen, melegítettek egy légtérben, egy pályán. Mindketten jól szerepeltek és felejthetetlen, örök élményekkel és emlékekkel tértek haza.

2019.10.12-én rendezték Pécsen a 45. Delfin Kupa Úszóversenyt. Itt kis versenyzőink képviselték Egyesületünket. A versenyzésen kívül minimumvizsga megszerzésére is lehetősége volt úszóinknak és mindenki teljesítette a vizsgát, így már jogosultak mind a négy úszásnemben indulni a MÚSZ által rendezett úszóversenyeken is.

Két gyermekünk ezen felül még éremmel a nyakában fejezte be a versenyt. Szegedi-Simon Zolna 4 számban is győzött. Hajdú Alexandra pedig megszerezte első érmeit, hisz 1 arany és 1 bronzéremmel térhetett haza.

Október hónap utolsó versenye a Mercedes-Benz Gyár Őszi Kupa Úszóversenye volt Kecskeméten. A MÚSZ SE csapatának versenyzői számos dobogós helyezéssel és egyéni csúccsal képviselték Marcali városát!

Ez a verseny volt az alapozás kezdete óta a sportolók első versenye. Az eredmények biztatóan hatnak a jövőre nézve.

A kicsik nagyon odafigyelve, összpontosítva álltak első MÚSZ által szervezett versenyükhöz. A nagyok már rutinosan álltak a rajtköre és hozták ki magukból a tőlük telhető maximumot.

Összességében az edző elégedett volt tanítványaival és bizakodik, hogy az erős kezdés után a gyerekek továbbra is ugyanazzal az akarattal, hittel, tudással állnak a rajtkőre az évad további versenyein is.

Edzők: Perlakyné Szlavitsek Gizella és Törös Károly

MÚSZSE eredmények 2019. október

Köszönjük Marcali Városának a versenyekre való felkészülésben nyújtott támogatását!

A galériához kattintson a képre!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.