SPORT

cats0915

Pénteken 09.11-én a rájátszással folytatódott a Kiss László Teremfoci Bajnokság tavaszi kiírása. Izgalmakban nem volt hiány rövidre sikerült péntek esti fordulóban.

Rögtön az első meccs az Ultrák-Puma összecsapás gólgazdag mérkőzést hozott. Ultrák kezdték jobban a mérkőzést a vezetést is megszerezték, de ellenfelük szép lassan felőrölte őket. Puma berúgta a helyzeteit, míg az Ultrák támadásai nem jártak sikerrel. Első mérkőzésükön így a Puma 5-3ra nyert, tehát 2 gólos előnyből várja a visszavágót.

Második mérkőzés akár döntőnek is beillő elődöntő mérkőzés lett. A tavalyi bajnok és a vándorserleg első elhódítója a Prémium Balaton Ingatlaniroda csapata több helyzettel kezdte a Kerozin elleni mérkőzést, melyek sorra kimaradtak majd Potyondi Soma egy szép lefordulás után meg is szerezte a vezetést. Első félidő végére egy középre játszott labda után 1-1 lett az eredmény. Második félidőt jobban kezdte a Kerozin, amely egy szerencsés góllal és egy szemfüles kapus átemeléssel már 3-1re vezetett. Prémium Balaton erélyéből már nem tellett az egyenlítésre, de egy szöglet után Csehkis Gábor beállította a 3-2-es végeredményt. Elődöntő visszavágóját 1 gólos előnyből így a Kerozin várja, akinek kapusa a pénteki estén kiemelkedett a mezőnyből.

Harmadik mérkőzés hozta a legkevesebb gólt az estén. A két csapat igazán jól ismeri egymást mely a mérkőzés képén is látszott. A Dolcevita Presszó és a Motoros Bdog Teniszválogatott végig barátságos hangulatban hullámzó meccset játszott. Folyamatos helyzetek mindkét oldalon. Teniszválogatott Vigh Robin révén végül egy góllal tudta legyőzni ellenfelét így előnyből várhatja a visszavágót.

Negyedik mérkőzés mely a 2. elődöntő lett volna a Vése létszámhiány miatti visszalépése következtében az UNIMUKK játék nélkül 3-0 győztesként jött ki. Reméljük, a 3 gólos hátrány ellenére a visszavágót már le tudják játszani.

Meccsek időrendje 09.18. péntek:

1.meccs 18:00 Ultrák -Puma ( 5 helyért--első meccs 3-5)

2.meccs 18:50 Kerozin-Prémium Balaton Ingatlaniroda ( elődöntő első meccs 3-2)

3.meccs 19:40 Motoros Bdog Teniszválogatott- Dolcevita Presszó (5.helyért első meccs 1-0 )

4.meccs 20.30 Unimukk-Vése (elődöntő első meccs 3-0)

Várjuk Kedves Szurkolókat és a csapatokat!!!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.