SPORT

120414431 126315519215299 942958428184158623 o

Kedves Sportbarátok! Pénteken véget ért a hosszúra nyúlt tavaszi teremfoci bajnokság. Kiélezett mérkőzéseket hozott az utolsó nap amely a végső helyezésekről döntött.

Dolcevita Presszó a nagyot küzdő Ultrák csapatát győzte le 2-1-re. Ultráknak megvolt az esélye az egyenlítésre de az utolsó percben 2 ziccert kihagytak. Teniszválogatott csapat a Pumával mérkőzött. Első félidőben a tenisz csapata kapuját mezőny játékos védte és ez megkéselte a sorsukat. Kapusuk a 2 félidőben már rendelkezésre állt de a Puma jól gazdálkodott a kiharcolt előnnyel és végül 4-2 re nyertek.

Vése ismét nem állt ki így utolsó helyre kerültek rangsorolásra.

Kerozin bronzérmes lett meccs nélkül.

A döntő igazi küzdelmes mérkőzést hozott. Unimukk csapata jól kezdte a mérkőzés a 7. percre már 2 -0-ra vezettek Abdalla Roland és Hotter Gyula góljaival. Prémium Balaton az első félidő végen átépíteni tudott Csonka János góljával így 2-1 fordultak a csapatok. Második félidő elején a Prémium Balaton próbálkozott többet de Péter Zoltan remek formában védett az estén. Második félidő derekán Zsiga Szabolcs nehezen érthető kiállítása nyomán nagy esélyt kapott a Prémium Balaton az egyenlítésre.  Emberelőnyüket nem tudták kihasználni s egy 8 méteren elkövetett szabadrúgáshoz jutott az UNIMUKK. 2.félidő 16 percében ezt a szabadrúgást Szántó Róbert értékesítette így beállítva a 3-1-es végeredményt. Mindkét csapat nagyott küzdött.

Így a 2020 Tavaszi szezon BAJNOKA AZ UNIMUKK.

8. Vése

Kedd estig várjuk a nevezéseket az új szezonra!

A galériához kattintson a képre!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.