SPORT

121244592 136362964

Első meccsen a Prémium Balaton Ingatlaniroda csapott össze a Dolcevita Presszóval. A két csapat barátságos és fordulatos mérkőzést játszott. Hiába egyenlített a Dolcevita kétszer is a harmadik gólra már nem volt válaszuk.

Mérkőzés legszebb gólját Kisharmadás Erik szerezte egy középre játszott labda utan sarokkal háttal a kapunak! Végeredmény: Prémium Balaton Ingatlaniroda-Dolcevita Presszó 3-2

Második mérkőzésén a Kerozin esélyeshez méltóan végig irányította a mérkőzést. Ellenfelük az Ultrák csak a szépítő gólokban bízhattak. Végeredmény: Kerozin-Ultrák 8-2

Harmadik mérkőzésén a szezon újonca megmutatta hogy a végelszámolásnál is kalkulálni kell velük.WOLF FC az előző heti döntetlen után könnyedén lépett át a Teniszválogatott csapatán. Meccs legszebb megmozdulása a mérkőzés első gólja volt melyet Móhr János (Wolf FC) szerzett az alapvonalról a kapuba való pörgetéssel. Végeredmény: WOLF FC - Teniszválogatott 7-3

Az este utolsó mérkőzése feszült hangulatban kezdődött. Rögtön a mérközés elején egy dupla kiállítás született melyet tovább fokozott a Puma játékosának verbális megnyilvánulása. UNIMUKK így is megszerezte a vezetést majd 1-0-nál ismét egy szándékos szabálytalanság következtében kettős kiállítás lett. Mivel a Puma játékosa 10 perc leforgása alatt 2x2perc kiállítással hátráltatta a csapatát ő már nem térhetett vissza s következő fordulóban sem játszhat. UNIMUKK félidő végére beállította a későbbi 3-0-ás végeredmény. Puma hiába küzdött a második félidőben nem sikerült a szépítés.  Kiemelendő momentum volt Szántó Róbert (Unimukk) ollózós gólja. Végeredmény :UNIMUKK-Puma 3-0 1.meccses eltiltást kapott : Tislér László

Képek a Prémium Balaton Ingatlaniroda DOlcevita Presszó és a Puma Unimukk meccsen készültek.

A galériához kattintson a képre!

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!

Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.