VÁROSUNK

DSCN4058 resize

"Tiszteld az embert, Szeresd a szépet, Tanulj küzdeni, Mert ez az élet"

Ma délelőtt búcsút vettünk ballagó diákjainktól. Akik nemrég még félve lépték át iskolánk kapuját, mára felnőtt emberekké váltak, s szeptembertől más iskolákban folytatják tanulmányaikat. Könnyes szemmel búcsúzunk és kívánunk nekik sok sikert és boldogságot további életük során! A tanulók kedves verssel köszöntek el nyugdíjba vonuló tanáruktól, Bacskayné Lengyel Máriától, Marika nénitől.

A 7. osztályosok színvonalas műsora után Bertalan Edit intézményegység-vezető a tanév értékelésével a 2013/14 es tanévet lezárta. A diákok megkapták bizonyítványaikat, majd elbúcsúztak egymástól és tanáraiktól. Szeptemberben találkozunk, addig is jó pihenést kívánunk mindenkinek!


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/httpd/www/marcaliportal.hu/html/galeriak/2014/2014-06-14-12-47-09

Navigáció a nyilakkal lehetséges, illetve a galéria automatikusan töltődik a lejátszás gombra kattintva. Nagyobb méret jobb egérgomb ... megnyitás új lapon.

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.