VÁROSUNK

cats0515

A TIT a 2017/2018-as tanévben 47. alkalommal hirdette meg a Kalmár László Matematika Versenyt a 3-8. évfolyamos tanulók számára.

 

Az idei évben a Somogy megyei verseny főszervezője a kaposvári Kisfaludy Utcai Tagiskola volt, de három iskola versenyzői a Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskolában oldották meg a feladatokat 2018. március 24-én.

 

Az egyre nehezedő feladatsorok komoly próbatételt jelentettek a diákoknak. A feladatmegoldások lépéseit logikus rendben, indoklással, esetleg több megoldás felvázolásával kellett bemutatniuk a diákoknak.

 

Az ünnepélyes megyei eredményhirdetésre Kaposváron, a Kodály Zoltán Központi Általános Iskola Kisfaludy Utcai Tagiskolájában 2018. május 14-én került sor. Az eredményhirdetésre 9 iskola 36 díjazott tanulóját hívták meg. Városunk diákjai eredményesen szerepeltek a Somogy megyei döntőn.

capture 20180515 040520

A kiváló teljesítmény eléréséhez szükség volt a gyerekeket felkészítő tanítók és tanárok segítségére is.

 

Gratulálunk a diákoknak és felkészítő tanáraiknak!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.