VÁROSUNK

IMG 20180613 102316

Június 13-án került megrendezésre iskolánkban az egészségnap. A reggeli órákban elsőként az egészséges táplálkozásról hallgattak előadást a tanulók, majd az elsősegélynyújtás alapjait sajátíthatták el.

 

Egészségünk megőrzése érdekében a táplálékokat természetes formájukban, feldolgozás nélkül kellene fogyasztanunk. Ehhez a nézőponthoz csatlakozva iskolánk minden osztálya gyümölcssalátát készített, amit örömmel el is fogyasztottak diákjaink.

 

A nap folyamán csatlakozott programunkhoz a Marcali Rendőrkapitányság baleset- és bűnmegelőzési programjával. Érdekes és tanulságos feladatokat oldottak meg a gyerekek. Töltöttek KRESZ-totókat, ujjlenyomatot olvastak, közlekedési táblák jelentéseit elevenítették fel, szondát fújtak, biciklis ügyességi pályán versenyeztek. A legnagyobb sikert egy rendőrségi bemutató aratta, ahol egy autófeltörés elkövetőjét kerítette kézre Shakira, a nyomkövető rendőrkutya.

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.