VÁROSUNK

DSC06885

Az újHÁZ Centrum pályázati felhívására készítették el a Gombácska Óvoda óvodásai azt a rajzot, mely az óvoda „álommosdóját” ábrázolta. Az elkészült alkotásra interneten lehetett szavazni, a legtöbb szavazatot kapott óvoda mosdója teljes felújításban részesült.

 

Sajnos óvodánk nem nyerte el a fődíjat, de az összefogásnak köszönhetően az elkészült alkotás a legtöbb szavazatot kapott 10 óvoda közé bekerült, így egy „Új Házikó” fantázianevű játszótéri eszközzel gazdagodott az óvoda udvari játszótéri parkja. A házikót szeptember 10-én vehették birtokba az óvodások. Nagyon köszönjük mindenkinek, aki szavazatával hozzájárult a sikerhez!

 

A galériához kattintson a képre!

 

Olvassa a Marcali Portált Facebookon is!

Keresés a tartalomban...

Elérhetőségek

Levélcím: Marcali Portál

8700 Marcali Orgona u. 1-3 "A" lh. fsz. 2
NMHH nyilvántartási szám: 1253-3889
Alapítás éve: 2000.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Reklámmal kapcsolatban: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Cookie-k használata a weboldalon

Küldjön nekünk Ön is híreket!
Történt olyan esemény vagy hír a térségében ami nincs fent a Marcali Portálon, esetleg hallott, látott, fényképezett, valami érdekeset és Ön szerint fent lenne a helye hírportálon?
Küldje el a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre!


Megjelenés: Szerkesztőségünk fenntartja a jogot, hogy a részére elküldött híreket - a tartalom csorbítása nélkül - a megjelentethetőség érdekében módosítsa, szerkessze. A megjelenésre vonatkozóan garanciát nem vállalunk - azaz nem mindegyik, részünkre elküldött hír jelenik meg szükségszerűen a marcaliportal.hu-n.

A marcaliportal.hu sütiket használ. A sütik elfogadásával kényelmesebbé teheti a böngészést. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához.